sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Bouwput voorheen postkantoor IJmuiden doelwit van DIVA

  • Gepubliceerd op 23 juli 2010, 22:25
  • Laatst bijgewerkt op 23 juli 2010, 23:57
ijmuiden - 

De bouwput op de plek waar eens het postkantoor van IJmuiden stond, is vrijdagavond doelwit geworden van een DIVA-actie. Dichters In Velsen Anoniem, heet deze actiegroep voluit.

Op de hekken rond de bouwput zijn borden opgehangen met negen verschillende gedichten over de bouwput. In de bouwput zelf zijn cactussen, een dromedaris en andere objecten geplaatst.

,,We wilden eigenlijk de hele bouwput pimpen, maar hij is zo groot. Het is a-sociaal zo lang als de boel hier braak ligt. Net als het Gijzenveltplantsoen'', zegt een van de DIVA-leden. ,,Als ik mijn vuilnisbak niet goed buiten zet krijg ik een standje. Moet je kijken wat die bouwbedrijven allemaal op straat kunnen laten liggen.''

DIVA is geen protestgroep. ,,We komen een paar keer per jaar in actie, maar niet alleen negatief. De volgende actie in september is een heel postieve actie. Ons collectief wil poëtisch communiceren over van alles dat zich in heel Velsen afspeelt'', zeggen de leden.

 

 

Inloggen
Reacties
  • Tip voor DIVA: De Binnenhaven.

    Geplaatst door Brom op 02:11 24-jul-2010
  • Er is werk genoeg voor ze om regelmatiger van zich te laten horen.Jammer dat ze anomien zijn. Subsidie zo op z'n plaats zijn voor deze "culturele" werkgroep.

    Geplaatst door toeschouwer op 19:35 24-jul-2010
  • @toeschouwer Om kritisch te kunnen zijn, moet je juist zonder susidie opereren.

    Geplaatst door manwijf op 08:41 26-jul-2010
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Ook 70 km op snelweg bij Santpoort (uitleg)
Poll
Eens (38%)
Oneens (62%)
Totaal aantal stemmen: 712
advertenties

Wandelen in Noord-Holland

Bart Boele


Top 5 energie (tip)

advertenties