Politie zoekt in huizen naar vermiste Velsense meisjes
De twee sinds zaterdagavond vermiste Laura's uit Velsen waren maandag aan het eind van de dag nog niet terecht. Volgens de vader van een van de meiden keek de politie maandag in een aantal huizen om te zien of ze daar aanwezig waren.
Laura Visser uit Santpoort-Noord en haar vriendin Laura Gravemaker uit IJmuiden, beiden 15 jaar, liepen zaterdagavond weg.
Vader Frank Visser vertelt dat ze een briefje achterlieten waarop stond dat ze zich niet begrepen voelden. Hij is inmiddels verschrikkelijk ongerust. ,,De mobieltjes staan uit. Hoe langer het duurt, des te enger het wordt.''
De politie zegt niet uit te gaan van een misdrijf en verwacht de twee te vinden. ,,Maar ze zullen de opsporingsacties op internet volgen en eventueel snel een andere schuilplaats zoeken'', aldus een voorlichter.Zie ook: www.amberalertnederland.nl