Lezers krijgen korting bij boeken arrangement Kennemer Loopfiets

Van onze verslaggever

Speciaal voor lezers van Dagblad Kennemerland en IJmuider Courant kan het loopfietsarrangement met een flinke korting worden geboekt.

Start om 13.00 bij Kennemer Loopfiets, Kennemerlaan 167 in IJmuiden. De fietstocht gaat door Oud-IJmuiden naar Ship, het Sluis en Haven Informatiepunt, en weer terug. Einde 17.00 uur.

Data lezersaanbieding maandagmiddag 22 mei, 29 mei, 12 juni en 19 juni.

Prijs: normaal € 45,00. Speciale lezersaanbieding: € 29,95

Bestel de lezersaanbieding via www.kennemerloopfiets.nl. Op de startpagina vind je alle informatie. Kies de datum die je wilt boeken en het aantal deelnemers. Plaats de bestelling, vul de couponcode krant2017 in en betaal met Ideal/bank. Je krijgt per mail een ontvangstbevestiging en dit is tevens je bewijs van deelname.

Als je persoonlijk (en niet via internet) wilt bestellen, kun je op zaterdagen tussen 10.00 en 17.00 uur langskomen in de winkel van de Kennemer Loopfiets (Kennemerlaan 167, IJmuiden). Informatie over de te bezoeken plekken vind je op www.ontdekoudijmuiden.nl en www.ship-info.nl.

Meer nieuws uit IJmond

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.