Ajacied Antony weer in Braziliaanse selectie
© Foto ANP
Aanvaller Antony van Ajax mag zich eind deze maand weer melden bij de Braziliaanse selectie. Bondscoach Tite heeft hem opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Ecuador (27 januari) en Paraguay (1 februari). Antony (21) debuteerde in oktober vorig jaar in de nationale ploeg en kwam tot dusver vijf keer in actie voor Brazilië.
Tite liet verdediger Renan Lodi buiten zijn selectie. De speler van Atlético Madrid is volgens de bondscoach nog niet volledig gevaccineerd. Ook aanvaller Neymar (Paris Saint-Germain) ontbreekt, vanwege een enkelblessure. Routinier Dani Alves (38) is wel weer van de partij. Hij maakte vorige week zijn officiële rentree bij FC Barcelona na zijn vertrek in september vorig jaar bij São Paulo.
Brazilië heeft zich al geplaatst voor het WK eind dit jaar in Qatar. De vijfvoudige wereldkampioen is na dertien groepsduels nog ongeslagen en leidt in de poule met 35 punten.