Drietal aangehouden op A4 voor woninginbraak in Nieuw-Vennep
Internetredactie
NIEUW-VENNEP
Drie mannen zijn maandagmiddag aangehouden op de A4 voor een woninginbraak aan de Lichterstraat in Nieuw-Vennep. Bij de politie kwam rond 14.00 uur een melding van een mogelijke inbraak bij een woning.
Eenmaal ter plaatse bleek dat er daadwerkelijk was ingebroken. Meerdere spullen waren gestolen. De verdachten waren ervandoor gegaan in een auto.
De politie heeft het voertuig opgespoord en wist de bestuurder aan te houden op de A4. De auto werd naar een veilige plek gebracht waar de drie inzittenden werden aangehouden. In de auto werden de gestolen goederen gevonden, evenals inbraakgereedschap.
De drie verdachten zitten vast voor verhoor. Het gaat om twee 29-jarige mannen uit Amsterdam en een 31-jarige man uit Alkmaar.